• Helpful staff -- Доброжелательный персонал -- Hilfsbereites Personal -- Ochotný personál

  • Half board 10 € -- Halbpension 10 € -- Полупансион 10 € -- Polopenze 10 €

  • Minibar, safe, hairdrier, kettle -- Мини-бар, Сейф, Фен, Чайник -- Minibar, Safe , Föhn, Wasserkessel

  • Refurbished rooms -- Отремонтированные номера -- Renovierte Zimmer -- Rekonstruované pokoje

  • Relax in te Garden -- Entspannen Sie im Garten -- Отдохните в саду -- Relaxujte na zahrádce

  • Romms from 30 € -- Zimmer ab 30€ -- Номера от 30€ --Pokoje od 30€

  • Sauna, Whirlpool, Salt cave, Beer spa, Massage -- Сауна, Джакузи, Соляная пещера, Пиво Ванны, Массаж -- Sauna, Whirlpool, Solná jeskyně, Pivní lázně, Masáž

  • Expanded Wi-Fi -- Erweitert Wi-Fi -- Расширенный Wi-Fi -- Rozšířené Wi-Fi

Wellness & Spa

Whirlpool

Virtuální prohlídka

room

Parkování

HOTEL PRAGUE CENTRE PLAZA

Noblesní historická budova s úchvatným jihozápadním výhledem například na Petřínskou rozhlednu je umístěna v přímém centru Prahy.

Všechny hlavní pražské historické objekty jsou v pěší dostupnosti - Václavské náměstí 5 minut. Stanice metra I.P.Pavlova je 2 minuty a hlavní nádraží cca 10 minut pěšky. Pražské kongresové centrum je 8 minut od našeho hotelu v pěší vzdálenosti.

Krásné a rozlehlé pokoje jsou vybaveny: SAT/LCD-TV, trezorem, fénem, minibarem, zařízením pro přípravu kávy nebo čaje, sociálním zařízením a moderními prvky protipožární ochrany.

Chceme aby jste se cítili skvěle, a proto jsme pro Vás otevřeli jako jediný hotel ve své kategorii v Praze solnou jeskyni (ideální způsob, jak udělat něco pro své zdraví) a dále pak: internetový koutek, saunu, whirlpool (krásné prostory), masáže (magickými horkými kameny, klasické), restauraci - kavárnu a konferenční místnost. Prague Centre Plaza podporuje také turistiku tělesně postižených. Umožňujeme bezbariérový přístup do pokojů a restaurace. S naší pomocí se tělesně postižení dostanou do solné jeskyně a sauny s whirlpoolem. Znalost mnoha cizích jazyků a výše uvedené podmínky podporují naše motto: "Svět bez bariér!". V porovnání kvalita/cena jsme nejlepší hotel ve své kategorii!


Kolektiv hotelu PRAGUE CENTRE PLAZA

f t g m