Hotel Prague Centre Plaza

Noblesní historická budova s úchvatným jihozápadním výhledem například na Petřínskou rozhlednu je umístěna v přímém centru Prahy.

Všechny hlavní pražské historické objekty jsou v pěší dostupnosti – Václavské náměstí 5 minut. Stanice metra I.P.Pavlova je 2 minuty a hlavní nádraží cca 10 minut pěšky. Pražské kongresové centrum je 8 minut od našeho hotelu v pěší vzdálenosti.

Krásné a rozlehlé pokoje jsou vybaveny: SAT/LCD-TV, trezorem, fénem, minibarem, zařízením pro přípravu kávy nebo čaje, sociálním zařízením a moderními prvky protipožární ochrany.

Chceme aby jste se cítili skvěle, a proto jsme pro Vás otevřeli jako jediný hotel ve své kategorii v Praze solnou jeskyni (ideální způsob, jak udělat něco pro své zdraví) a dále pak: internetový koutek, saunu, whirlpool (krásné prostory), masáže (magickými horkými kameny, klasické), restauraci – kavárnu a konferenční místnost. Prague Centre Plaza podporuje také turistiku tělesně postižených. Umožňujeme bezbariérový přístup do pokojů a restaurace. S naší pomocí se tělesně postižení dostanou do solné jeskyně a sauny s whirlpoolem. Znalost mnoha cizích jazyků a výše uvedené podmínky podporují naše motto: „Svět bez bariér!“. V porovnání kvalita/cena jsme nejlepší hotel ve své kategorii!

Kolektiv hotelu PRAGUE CENTRE PLAZA

Speciální nabídky